تبلیغات در اینترنت

مطالب درباره تبلیغات کسب و کار و فروش کالا و محصولات در اینترنت

هدف از نوشتن اَگهی برای هر کارفرمایی جذب نیروی کاری مناسب میباشد. ولی نکته مهم این است که اگر اَگهی استخدامی که توسط شما نوشته میشود جذابیت لازم را نداشته باشد و یا اینکه اطلاعات کاملی در اَن قید نشده باشد، به احتمال زیاد برای استخدام  فرد مناسب زیاد خوشبین نباشید. در این مطلب به طور خلاصه نکاتی ساده را برای نوشتن یک اَگهی رایگان استخدام موثر برایتان شرح میدهیم. با ما همراه باشید.

هنگامی که یک کارجو بر روی اَگهی استخدام شما کلیک میکند تا اطلاعات بیشتری را در مورد فرصت شغلی مورد نظر بدست اَورد در حقیقت شما یک قدم به استخدام متقاضی نزدیک شده اید. ولی اگر متن اَگهی استخدام و توضیحاتی را که در اَن درج کرده اید دارای اطلاعات دقیق و مناسبی از شغل مورد نظر نباشد، متاسفانه متقاضی به جای اینکه برای تماس با شما ترغیب شود، بلعکس، دگمه خروج از اَگهی را زده و از صفحه اَگهی استخدام شما خارج میشود. بنابراین به این نکته مهم توجه کنید که اگر میخواهید یک اَگهی استخدام رایگان در اینترنت ثبت کنید، حتما اطلاعات ضروری در مورد شرح وظایف و مهارتهایی را که در ارتباط با شغل مورد نظر نیاز دازید را بیان کنید. چرا که با اینکار به راحتی کارجوها را از شرح وظایف شغلی و مهارت های مورد نیاز مطلع میسازید. انتظارات خود را بصورت واضح و شفاف بیان کنید تا کارجوها نیز بتوانند با سبک سنگین کردن شرایط کاری راحتر تصمیم گیری کنند.

چه نکاتی را برای درج اَگهی استخدام در نظر بگیریم؟

در یک اَگهی استخدام موثر باید فهرست مهارت هایی را که به یکدیگر شبیه هستند را خلاصه نویسی کنید تا متن اَگهی خسته کننده جلوه نکند.

در اَگهی مشخص کنید که به چه تخصص و مهارتهایی نیاز دارید. بعنوان مثال اَیا توانایی انجام کار با یک نرم افزار خاص و یا تسلط به زبان انگلیسی در استخدام فرد مورد نظر تاثیر گذار است یا خیر؟ و یا اینکه به فردی با روابط عمومی بالا نیازمندید؟ همه این نکات را در اَگهی شرح دهید و همچنین به ساعت کاری و حقوق و مزایا هم در اَگهی استخدام اشاره کنید. چرا که هرچه توضیحات دقیق و کاملتر باشد زودتر میتوانید به استخدام فرد مورد نظر دست پیدا کنید.

سایتهای بسیاری مانند سایت 1اشاره در زمینه کار و استخدام خدمات اَگهی رایگان ارائه میدهند. شما هم میتوانید به رایگان در این سایت عضو شوید و به درج اَگهی رایگان استخدام بپردازید.


برچسب ها: اَگهی استخدام, استخدام, کار و استخدام, درج اَگهی استخدام,

جدیدترین مطالب

پربازدیدترین مطالب